تبلیغات
✧♛✧ My Beauty Story ✧♛✧

Newbts fanclub Addressسلام به همه لاویا اومدم بگم آدرس موقت سایت آماده شده و از حالا می تونید مطالب بیشتری از پسرارو از فن کلاب جدید جمع آوری کنید.


نکته ی مهم این که این کلاب فقط یه آدرس موقته و در آینده تمام محتویات کلاب اصلی هم به آدرس جدیدمون منتقل میشه منتها این آدرس موقت به درخواست آرمیا و دوستای خوبم زده شده تا بتونید راحت تر به مطالب پسرا و از طریق سایت دسترسی داشته باشین.
در نهایت این که عکسا و اطلاعات قدیمی تو آدرس جدید نیست و گذاشته هم نمیشه و از امروز به بعد مطالب جدید داخلش قرار داده میشه پس لطفا دقت داشته باشید که اگر درخواستی دارین و یا می خواین اطلاعات خاصی در این آدرس جدید ارائه بشه باید حتما بیاین و تو بخش نظرات پست ها تو سایت جدید بهم بگید تا بذارم در غیر این صورت واقعا زمان برای این که دوباره مطالب قبلی رو وارد کنم ندارم و از اونجایی که این آدرس به طور موقت و صرفا برای دسترسی راحت تر شما دوستان به مطالب آماده شده پس لازم نمی دونم که دوباره مطالب خیلی قدیمی رو واردش کنم.
با عرض پوزش فراوان از همه اما اگر درخواست خاصی دارین که برای قبل بوده و توی کانال تلگراممون یا هرجای دیگه نتونستین پیدا کنید حتما تو بخش نظرات بهم بگین تا داخل سایت بذارم. هر چیزی بخواین در صورت امکان حتما میذارم حتی اگه خیلی قدیمی و مربوط به گذشته باشه.

btsfc.webilion.ir

من خیلی درخواست داشتم که تصاویرو داخل سایت بذاریم چون دریافتشون راحت تره برای همین تصمیم بر این شد که بیشتر از این منتظرتون نذاریم پس من این آدرس موقت رو آماده کردم تا همه بتونید با سرعت تصاویر ویدئو ترجمه یا هر چیز دیگه ای که از پسرا نیاز دارید رو دریافت کنید. پس یادتون نره که باااااید بهم بگید تا بذارم تو سایت تنکیو وری کامسا
هم چنان ممنون از این که همیشه کنارمون هستید لاوتون می دارم و منتظرتونم در آدرس موقت و جدیدمون


btsfc.webilion.ir

Hi Guys Welcome Again & Thanks For Everything and Supporting Us

Unfortunately Our Address Is Change so Please Come To New Address And Join Us Again

btsfc.webilion.ir

We are waiting for you all Like Always fightingادامه مطلب...